Kinder enrolled list

KinderSkiff 4000mt.

Participants and their clubs are invited to verify the correctness of the data and report immediately any errors to support@silverskiff.org.
Italy
Surname Name Society Category Nation
AGATI SIMONE ARMIDA MALLC ITA
ALBANO GIULIO URANIA CS MCAD ITA
AMICI FEDERICO AMICI DEL FIUME MCAD ITA
AROSIO LEONARDO SANREMO MCAD ITA
ASBERTO FILIPPO ESPERIA TORINO MCAD ITA
AUDANO GIULIO CEREA MALLC ITA
AUSILI CLAUDIO ASD_SPORTIVAMENTEINSIEME MALLC ITA
BALCONI MARCELLO BISSOLATI MALLC ITA
BALLERINI PAOLO ARMIDA MALLC ITA
BALLERIO BIANCA IDROSCALO WALLC ITA
BARINDELLI SAMUEL MOTO GUZZI MALLC ITA
BARLASCINI PIETRO MOTO GUZZI MALLC ITA
BASSANI MATTEO TRITIUM C MALLC ITA
BENEDUSI RICCARDO FLORA MCAD ITA
BERENATO REBECCA SANTO STEFANO WALLC ITA
BERGAMIN ANDREA ESPERIA TORINO MALLC ITA
BERNARDI BENEDETTA ARMIDA WCAD ITA
BERTINI MARGHERITA CEREA WCAD ITA
BERTOLINI SAMUELE CARATE URIO MALLC ITA
BIANCHI MATTEO ARMIDA MALLC ITA
BILLECI KRIZIA ESPERIA TORINO WCAD ITA
BODO ROSALINDA CATERINA ARMIDA WALLC ITA
BONALUMI DAVIDE LUINO MCAD ITA
BORELLA GIACOMO CASALE SC MALLC ITA
BORGNA TERESA CEREA WCAD ITA
BOSSONE MATTEO SESTRI PONENTE LNI MCAD ITA
BOTEZAT ANDREA NICOLAS TRITIUM C MCAD ITA
BRACCO BEATRICE AMICI DEL FIUME WALLC ITA
BRUGHITTA EMILIANO CUS TORINO MALLC ITA
BRUSCHI FILIPPO LUINO MCAD ITA
BURLAC ANDREI ASD_SPORTIVAMENTEINSIEME MCAD ITA
BURLANDO DIEGO VOLTRI MALLC ITA
BUSSI RICCARDO ARMIDA MCAD ITA
BUZIO VITTORIO OMEGNA MALLC ITA
CAMINITI ANDREA CEREA MCAD ITA
CANALE ESTER ARGUS WALLC ITA
CANALE GIORGIA CAPRERA WCAD ITA
CANAVESE CATERINA AMICI DEL FIUME WALLC ITA
CANTLLONNE DAVIDE MURCAROLO SS MALLC ITA
CAPONE IACOPO ESPERIA TORINO MALLC ITA
CAPPELLANI ESTER ROGGERO DI LAURIA CC WALLC ITA
CARFAGNI MARTA ANIENE WCAD ITA
CASCIO PIETRO TELIMAR MALLC ITA
CASELLA ADELE CAVALLINI GS WCAD ITA
CASTAGLIUOLO FLAVIO ANIENE MCAD ITA
CASTAGNO GINEVRA CEREA WALLC ITA
CASTELLINI GIADA ARGUS WCAD ITA
CASU FRANCESCO CUS TORINO MCAD ITA
CASU PAOLO MARIA CUS TORINO MALLC ITA
CATANZARITI FEDERICO ARMIDA MALLC ITA
CAVALLERO FABIO CEREA MCAD ITA
CAVALLERO MARIO ARMIDA MALLC ITA
CHIARA LIVIA CEREA WCAD ITA
CIAPPARELLI NICOLO SAN CRISTOFORO MALLC ITA
CIGALA ANDREA BISSOLATI MCAD ITA
CISI MATTEO CEREA MALLC ITA
CIVIERO GRETA AMICI DEL FIUME WALLC ITA
COLZANI DIEGO AMICI DEL FIUME MCAD ITA
CONSONNI DIEGO SANREMO MCAD ITA
COPPI EDOARDO ERIDANEA MALLC ITA
CORDERA LUCA CANDIA 2010 MCAD ITA
CRAVERO CANDIOLI GUGLIELMO ESPERIA TORINO MCAD ITA
CREMON GAIA CUS TORINO WCAD ITA
D’ACQUISTO FLAVIO TELIMAR MCAD ITA
D’AGOSTINO ISABELLA TELIMAR WALLC ITA
DADONE LEONARDO AMICI DEL FIUME MCAD ITA
DEL FANTE INDIA CARATE URIO WALLC ITA
DELLACASA GIOVANNI GABRIELE CAVALLINI GS MALLC ITA
DENTIS CARLOTTA CEREA WCAD ITA
DENTIS MATILDE CEREA WALLC ITA
DIONIZIO FILIPPO CEREA MCAD ITA
DIONIZIO FRANCESCO CEREA MALLC ITA
DOMINIO ELISA AMICI DEL FIUME WALLC ITA
DRUELLA ARTURO ARMIDA MALLC ITA
ELKAMILI MIRIAM ARGUS WALLC ITA
EMMER GINEVRA CEREA WALLC ITA
ENOTARPI ANDREA SANREMO MALLC ITA
FASO ANTONIO ROGGERO DI LAURIA CC MALLC ITA
FASSI FEDERICO ARMIDA MCAD ITA
FAUSTI FRANCESCO ESPERIA TORINO MCAD ITA
FERRARI MATILDE ERIDANEA WCAD ITA
FERRARO MICHELE CEREA MCAD ITA
FERRO ALBERTO CAPRERA MALLC ITA
FRESIA ALESSANDRO CEREA MCAD ITA
FUNDARO LORENZO TELIMAR MALLC ITA
GAL VLAD PAUL ARMIDA MALLC ITA
GARSIA LORENZO ESPERIA TORINO MALLC ITA
GATTI MATILDE AMICI DEL FIUME WCAD ITA
GATTIGLIA GIANCARLO CEREA MCAD ITA
GHELLER DAVIDE OMEGNA MALLC ITA
GHIBAUDO GIULIA ARGUS WCAD ITA
GIANICHI AMEDEO CASALE SC MALLC ITA
GIANICHI ERMANNO CASALE SC MCAD ITA
GILARDONI SIMONE MOTO GUZZI MALLC ITA
GIORDO PIERMATTEO SESTRI PONENTE LNI MCAD ITA
GIRARDI OLIVIA AMICI DEL FIUME WALLC ITA
GIUSTETTO SOPHIE CUS TORINO WALLC ITA
GLINGLER PENELOPE ANIENE WCAD ITA
GNECCHI RAFFAELE MOTO GUZZI MCAD ITA
GORNI SILVESTRINI AMBRA LUINO WCAD ITA
GOSSO NORA CANDIA 2010 WALLC ITA
GOTZ ROBERTO SANTO STEFANO MCAD ITA
GRAMAGLIA MARGHERITA CAPRERA WCAD ITA
GRAMAGLIA TANCREDI CAPRERA MALLC ITA
GRANDI MATTIA ESPERIA TORINO MALLC ITA
KELLINI ANDREA MOTO GUZZI MCAD ITA
LACERENZA RICCARDO ARMIDA MALLC ITA
LANDI VITTORIA CUS TORINO WALLC ITA
LAULETTA ALICE SESTRI PONENTE LNI WALLC ITA
LEONARDI ALESSANDRO ESPERIA TORINO MALLC ITA
LIANTONIO ALEXANDER CUS BARI MCAD ITA
LIBRIZZI MATTEO ESPERIA TORINO MALLC ITA
LICCIARDI ANDREA CUS BARI MALLC ITA
LICCIARDI GLORIA CUS BARI WALLC ITA
LONGO MARCO ARMIDA MCAD ITA
LUNGU RICCARDO CANDIA 2010 MALLC ITA
LUNI LUDOVICA CEREA WALLC ITA
LUPO GIOSUE ESPERIA TORINO MALLC ITA
MAGGIA MARTINA AMICI DEL FIUME WALLC ITA
MANCUSO GIOTTO ROGGERO DI LAURIA CC MALLC ITA
MANGOLINI SOFIA CAPRERA WALLC ITA
MANGONE VINCENZO ARMIDA MCAD ITA
MARCONI EMANUELE ERIDANEA MCAD ITA
MARI MATTIA FLORA MCAD ITA
MARINACCI MATTEO ASD_SPORTIVAMENTEINSIEME MCAD ITA
MARINONI KRISTEL ERIDANEA WCAD ITA
MAUDENA ANDREA SANREMO MALLC ITA
MERLINO GREGORIO ARMIDA MCAD ITA
MIGLIORE RICCARDO ESPERIA TORINO MALLC ITA
MINEO MARIO ARMIDA MALLC ITA
MIRABELLA MATTEO ARMIDA MALLC ITA
MONACO NICOLO AMICI DEL FIUME MALLC ITA
MONDINO SIMON CAPRERA MALLC ITA
MONTAGNANI FILIPPO CAVALLINI GS MALLC ITA
MONTRUCCHIO LEONARDO ARMIDA MALLC ITA
MORANDI AURORA LUINO WALLC ITA
MULAS DENISE ERIDANEA WALLC ITA
NEGRI PIETRO CASALE SC MCAD ITA
NUCCIO ANDREA LUIGI CANDIA 2010 MALLC ITA
OULHACI AMELIE GIADA IDROSCALO WCAD ITA
PACE MORGANA ANIENE WCAD ITA
PASINI JACOPO ARMIDA MCAD ITA
PERENO GIULIO AMICI DEL FIUME MALLC ITA
PIGOZZI LORENZO ARGUS MCAD ITA
PIREDDA CATERINA TELIMAR WALLC ITA
PONTIGGIA PIETRO ARMIDA MCAD ITA
PREZIOSO FILIPPO CUS BARI MCAD ITA
PUHALI ANDREA CUS TORINO MALLC ITA
RAMELLA ARIANNA SANTO STEFANO WCAD ITA
RAVIZZA MARTA CAPRERA WCAD ITA
RAYNERI VITTORIO MARIA ARMIDA MALLC ITA
RISSO TOMMASO AMICI DEL FIUME MCAD ITA
ROBA JACOPO VOLTRI MCAD ITA
ROBERTI ALESSIO ARMIDA MALLC ITA
ROGGERONE MARTIN ESPERIA TORINO MALLC ITA
ROMANO FLAVIO ROGGERO DI LAURIA CC MCAD ITA
ROSINGANA BIANCA AMICI DEL FIUME WALLC ITA
ROSSETTI BARTOLI DIEGO CAVALLINI GS MALLC ITA
ROSTAGNO MATTIA AMICI DEL FIUME MALLC ITA
ROTONDO NICOLA CUS BARI MCAD ITA
RUSSO IVAN TELIMAR MCAD ITA
SARDI MATTEO NINO BIXIO MALLC ITA
SAVIORI EDOARDO DE BASTIANI MCAD ITA
SCOTTI RICCARDO CEREA MCAD ITA
SENES MATILDE CEREA WCAD ITA
SERGHEI ALESSANDRO CANDIA 2010 MCAD ITA
SERVADIO LORENZO CAPRERA MALLC ITA
SIGNORELLI MARTINA DE BASTIANI WCAD ITA
SIVORI EMMA ANIENE WCAD ITA
SOBRERO ADELE VOLTRI WALLC ITA
SONCIN LORENZO CANDIA 2010 MALLC ITA
SPOTA GABRIELE ANIENE MCAD ITA
STRAZZULLA CARLO ALBERTO SANREMO MCAD ITA
STRAZZULLA ROBERTO SANREMO MCAD ITA
SUPINO ELLIOT CUS TORINO MCAD ITA
TANGARI MASSIMO BRUNO IDROSCALO MALLC ITA
TENTI SOFIA CEREA WCAD ITA
TERNIEVSKAIA ANGELO CANDIA 2010 MALLC ITA
TERRANOVA ROBERTO SAMPIERDARENESI MALLC ITA
TESIO MATTEO ESPERIA TORINO MCAD ITA
TOFFANELLO AURORA TRITIUM C WALLC ITA
TORASSO VALENTINO ARMIDA MCAD ITA
TORTA MADDALENA CEREA WALLC ITA
TOSI ARIANNA LUINO WCAD ITA
TOSI EMMA LUINO WCAD ITA
TREMARI CAMILLA CARATE URIO WALLC ITA
TRONCA LEONARDO CEREA MCAD ITA
TRUZZI ARIANNA ERIDANEA WALLC ITA
VAN OEVEREN JULIUS JAAP DE BASTIANI MALLC ITA
VARDEU ANDREA ARMIDA MALLC ITA
VAVASSORI TOMMASO TRITIUM C MALLC ITA
VELLA ETTORE TELIMAR MCAD ITA
VIANO GIANLUCA CEREA MCAD ITA
VIGLINO GUIDO ESPERIA TORINO MALLC ITA
VIGORITO CAMILLA CEREA WALLC ITA
VILLA SAMUELE DE BASTIANI MCAD ITA
VISINTINI ANDREA TOMMASO IDROSCALO MALLC ITA
ZAFFANELLI SIMONE SANREMO MCAD ITA
ZAMPAGLIONE PIETRO ARMIDA MCAD ITA
ZANELLI MATILDE DLF CHIUSI WCAD ITA
ZARA MARGHERITA CEREA WALLC ITA
ZILLIO NICOLO CAPRERA MALLC ITA
ZUCCHI FILIPPO ARMIDA MCAD ITA